العربية English

معرفی گروه صنعتی فولاد سرند طوس نوین

تولید کننده توری های سرند انواع دستگاه های سنگ شکن

گروه صنعتی فولاد سرند طوس نوین 35 سال پیش با مدیریت جناب آقای رضا کرابی به منظور تولید توری های مفتولی راه اندازی گردید و همواره سعی در توسعه روز افزون در تولید محصولات خود با بالاترین کیفیت را داشته است. کارخانه این شرکت در یکی لز مناقط صنعتی شهر سبزوار واقع شده که شامل سالن های تولید ، انبار ، استراحت کارگران ، آزمایشگاه کیفیت و دفتر فروش در تهران می باشد. سعی و تلاش این شرکت همواره بر این بوده که بهترین محصولات را با بهترین کیفیت تولید و در خدمت پیشرفت صنعتی کشور قرار دهد. دستگاه های موجود در این شرکت از بالاترین استاندارد جهانی برخوردار بوده و محصولات آن توانایی برابری با محصولات مشابه خارجی را داراست.

محصولات تولیدی گروه صنعتی فولاد سرند طوس نوین بدین شرح است: >>>>>

  • توری های سرند با مفتول آلیاژی فولادی ضد سایش از چشمه 0.1 تا 100 میلیمتر
  • ورق های مشبک و پانچ
  • توری های حصاری
  • کلیه قطعات و تاسیسات کارخانجات شن و ماسه
  • نوار نقاله

تولیدات ما بهترین معرفمان هستند

چرا گروه صنعتی فولاد سرند طوس نوین ؟!

کیفیت بالا

گروه صنعتی فولاد سرند طوس نوین با بهرهگیری از بهترین مواد آلیاژی و دقیق ترین ابزار اندازه گیری تواانسته است باکیفیت توری های سرند موجود در بازار را تولید کند.

خدمات پس از فروش

فروش یک محصول پایان کار نیست. شروع تعهد ماست.تیم پشتیان ما با تمام توان در راستای حل مشکلات و پیگیری سفارشات مشتریان گرامی آماده خدمت رسانی هستند.

تیم فنی متخصص

گروه فولاد سرند طوس نوین با به کار گیری بیش از صد و پنجاه نیروی فنی و متخصص در تمام فازهای کاری خود توانسته است گام بلندی در راستای تولید محصول با کیفیت ایرانی بردارد.

کسب رتبه نخست

گروه صنعتی فولاد سرند طوس نوین به عنوان برترین تولید کننده توری سرند در کشور دارای جوایز گوناگونی در صنعت تولید ماشین آلات معدنی است.